26 Mayıs 2013 Pazar

Medine Arapça Kitabı (Durûsu'l-Luğati'l Arabiyye) Cilt 2 - Türkçe Ders Notları

Durûs Kitabının ve tekellum.net'in sevgili takipçileri,

Sizlerle paylaşımlarda bulunmaya devam ediyoruz. Durûs (Medine) kitaplarının ikinci cildine ait ders notları da yeri geldikçe burada yayınlanacak ve istifadenize sunulacaktır. Bu ders notlarını bekleyen ve çalışmalarında kullanmak için can atan birçok dostumuzun olduğunu biliyorum. Ders notları yayınlandıkça haberdar olmak için, lütfen ana sayfamızda sağ üstte yer alan bölüme e-mail adresinizi giriniz ve e-mail adresinizden bu girişinizi onaylayınız.

Şimdilik 2. cildin ilk 10 dersinin notlarını yayınlıyorum. Geri kalanını da hazırladıkça ekleyeceğim. Lütfen yorum ve eleştirilerinizi bizimle paylaşın. Sevgilerimle.

Medine Arapça Kitabı Cilt 2 - Ders 1
Medine Arapça Kitabı Cilt 2 - Ders 2
Medine Arapça Kitabı Cilt 2 - Ders 3
Medine Arapça Kitabı Cilt 2 - Ders 4
Medine Arapça Kitabı Cilt 2 - Ders 5
Medine Arapça Kitabı Cilt 2 - Ders 6
Medine Arapça Kitabı Cilt 2 - Ders 7
Medine Arapça Kitabı Cilt 2 - Ders 8
Medine Arapça Kitabı Cilt 2 - Ders 9
Medine Arapça Kitabı Cilt 2 - Ders 10

Şu an itibariyle 2. cildin 10. ünitesinden sonraki ders notları ikinci bir duyuruya kadar paylaşılmayacaktır. Zaten böyle hazır ders notları da bulunmamaktadır. Bunun yerine videoların görsel zenginliği artırılmaya çalışılmıştır. Zaten videoların başlarında yapılan gramer anlatımları ders notları yerine geçmektedir. Bu nedenle lütfen artık ders notlarını istemeyiniz. Bunun yerine videolardaki gramer notlarını takip ediniz ve onlardan not alınız. Zaten içerik birebir aynıdır. Yalnızca yazılı gramer notlarına derç edilecek olan uzun izahat videoda sözlü olarak yer almaktadır.

Allah bol istifade nasip etsin!

3 yorum:

  1. Bu ikinci dersin devamı olursa çok güzel olurdu!

    YanıtlaSil
  2. Allah razı olsun hocam 2.dersin devamını bekliyoruz

    YanıtlaSil
  3. Hocam Allah sizden razı olsun Kitaplar ve videolar ile mükemmel

    YanıtlaSil

Yorumunuzu bizimle paylaşarak sitemizin herkes için daha faydalı olmasına katkıda bulunuyorsunuz. Buyrun, can kulağıyla dinliyoruz..