8 Mayıs 2014 Perşembe

Derslerimiz için bir başka site

Sevgili Takipçilerimiz,

Bu yaptığımız oldukça yorucu ve fedakarlık isteyen çalışmanın sizlere en güzel şekliyle ulaşmasını sağlamak adına blog tarzı biraz zayıf kalıyor. Görselliği ve kullanışlılık düzeyi oldukça düşük blogların. Tabii eğer böyle kapsamlı bir ders oluşumu içindeyseniz. Ben de bir süredir, belki fark edemeyenlerimiz de vardır ama bu bloğun içeriğini daha temiz ve kolay ulaşılabilir bir siteye taşımaya çalışıyorum. Yeni sitemizi sizin de yardım ve destekleriniz, ayrıca görüş ve önerilerinizle şekillendirmek istiyorum.

Sitemin ana sayfa görüntüsü: www.tekellum.weebly.com


Eğer bana bu konularda fikir verirseniz, ayrıca yeni kuracağımız sitenin forum sayfalarını birlikte harekete geçirebilirsek, önemli bir açığı kapacağız, ayrıca siz de oldukça kullanışlı bir Arapça öğrenim sitesine kavuşmuş olacaksınız. Gerçi yaptığım site, gerçek bir site yapım işinin oldukça pahalı olması nedeniyle ücretsiz demo üzerinden işliyor şu anda.

Sitemin adresi: www.tekellum.weebly.com

Beğeneceğinizi umar, sevgi ve saygılarımı sunarım.

1 yorum:

Yorumunuzu bizimle paylaşarak sitemizin herkes için daha faydalı olmasına katkıda bulunuyorsunuz. Buyrun, can kulağıyla dinliyoruz..