Üst bar özel içeriği

Soru Bankası

Eski Sorunu Getir, Yenisini Götür Kampanyası bundan sonra burada gelişecek. Soru bankamızın oluşmasına katkıda bulunabilmek için:

tekellum@gmail.com 

adresine Çoktan seçmeli, Boşluk doldurmalı, Doğru-yanlış, Eşleştirmeli, Sıralamalı vb. her türlü sorunuzu “Ünite Bazlı” olarak göndermeye başlayın… Dosyalarınız Word “DOCX” formatında olursa tercihimizdir.

Arap alfabesiyle yazı yazma konusunda sıkıntı yaşayan arkadaşlar, bir kağıda sorularını, bir başka kağıda da cevaplarını, ilgili üniteyi de belirterek okunaklı olarak yazıp taratmak ya da fotoğraf çekmek suretiyle paylaşabilirler.

Bu soruların da temize çekilmesi konusunda yardımcı olabilecek, Arapça Office uygulamalarını kullanabilen arkadaşlara da ihtiyacımız olacaktır.

Arap alfabesi ile yazı yazmak için https://www.isa-sari.com/osmanlica/ gibi web sayfalarının editörlerini kullanabilir, ayrıca bizimle daha başka ve pratik editör ve uygulamaları paylaşabilirsiniz.

Proje Ayrıntıları

Dosyalarınız Word “DOCX” formatında olursa tercihimizdir. Soru bankası projemiz oluşmaya devam ettikçe gelişmeler buradan paylaşılacaktır.

İşte çalışmamızın meyveleri. 1. Cildin soru bankası ve cevap anahtarını buradan indirebilirsiniz:

Sayfa başına kaydırma butonu.